close

VERVA Street Racing 2019 w Gdyni – Robert Kubica i ROKiT Williams

VERVA Street Racing 2019

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – VERVA Street Racing po raz 10 wyruszy w trasę po Polsce. Jubileuszowa 10. edycja odbędzie się 24-25 sierpnia 2019 r. w Gdyni.

VERVA Street Racing to święto dla fanów sportów motorowych, na odwiedzających wydarzenie czekać będą: jazdy, wścigii, a nawet pokazy latania. PKN ORLEN dla uczestników w każdym wieku zaplanował niesamowite atrakcje, m.in. pokazy załogi ORLEN Team, w tym Roberta Kubicy.

VERVA Street Racing 2019

Po Warszawie, Płocku i Krakowie tegoroczna VSR zawita nad polskie morze. Wybór miejsca i czasu nie jest przypadkowy. Kierujemy nasze działania prospołeczne szeroko – proporcjonalnie do zasięgu swojej działalności biznesowej. Gdynia, miasto nadmorskie, w okresie wakacyjnym da możliwość udziału w wydarzeniu nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, ale też fanom motoryzacji z całej Polski. Jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za budowanie relacji z lokalnym otoczeniem, w którym funkcjonujemy, stąd kolejne inicjatywy CSR płyną w stronę Pomorza – powiedział Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Jubileuszowa edycja to spotkania z mistrzami motorsportu, prezentacje pojazdów wyścigowych, rajdowych, militarnych i zabytkowych, a także samochodów przyszłości. Na specjalnie przygotowanej plaży będzie można poczuć adrenalinę, jaką wyzwala ściganie się w prawdziwym samochodzie dakarowym. Do tego pokaz driftu w wykonaniu mistrzów, w tym Kuby Przygońskiego, stuntu motocyklowego i wiele innych motoatrakcji z udziałem m.in. Macieja Giemzy, Adama Tomiczka i Kacpra Wróblewskiego.

Robert Kubica naVERVA Street Racing w Gdyni

Wyjątkowym gościem będzie Robert Kubica, który pojawi się z bolidami zespołu ROKiT Williams Racing. Jedyny w historii Formuły 1 polski kierowca zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze.

W ramach VERVA Street Racing pokazy będzie można także podziwiać na głównych ulicach Gdyni i nadmorskiej plaży. Można powiedzieć, że tegoroczna impreza sięgnie nieba. Zaplanowano bowiem pokazy latania na motoparalotni z trzykrotnym Mistrzem Świata Wojtkiem Bógdałem oraz akrobacje samolotowe słynnej grupy „Żelazny”.

Na uczestników czekać będą jak zawsze dodatkowe atrakcje, paddock dynamiczny, Pit Party, strefa rodzinna i gastronomiczna. Wieczorem koniecznie trzeba zarezerwować czas na koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.bert Kubica naVERVA Street Racing w Gdyni

Dotychczasowe 9 edycji VERVA Street Racing, zgromadziło łącznie ponad 2600 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 580 tysięcy widzów.

Dodatkowe informacje na stronie VERVA Street Racing.

Booking.com
Tagi : Adam TomiczekF1GdyniaGeorge RussellKacper WróblewskiKuba PrzygońskiMaciej GiemzaOrlenORLEN TeamPKN OrlenRobert KubicaROKiTROKiT Williams RacingVERVA Street RacingVERVA Street Racing 2019WilliamsWilliams Racingwyścigi

Komentarze: