close

Ubrania inspirowane grą Red Dead Redemption 2

ubrania z gry Red Dead Redemption 2
Fot. barkingirons-uk.com

Rockstar wpadło na ciekawy pomysł. Studio nawiązało współpracę z firmą Barking Irons, która przygotowała limitowane ubrania inspirowane Red Dead Redemption 2. Twórcy oferują fatałaszki Arthura Morgana.

Red Dead Redemption 2 wciąż cieszy się kapitalnym zainteresowaniem, więc nic dziwnego, że Rockstar z Take-Two starają się wykorzystać dobry okres gry. Twórcy przygody na Dzikim Zachodzie zapowiedzieli ekskluzywne ubrania.

Barking Irons przygotuje zestaw produktów inspirowanych fatałaszkami noszonymi przez Arthura Morgana – w tym wypadku klienci mogą liczyć na dokładne odwzorowanie ubrań bohatera gry. Podczas tworzenia garderoby wykorzystano woskowaną bawełnę, czy też japoński denim, ponieważ twórcy chcieli mieć pewność, że zaoferują klientom towary o wysokiej jakości – do projektów wykorzystano autentyczne materiały.

Problemem mogą okazać się jedynie ceny, ponieważ zainteresowani muszą przygotować spory budżet. Dla przykładu kurtka to 200 funtów (około 962 zł), koszula z długim rękawem została wyceniona na 120 funtów (około 577 zł), a duża torba to już wydatek 260 funtów (około 1250 zł). Wszystkie produkty znajdziecie TUTAJ.

Nie jest to oczywiście przypadek, bo za ubrania prezentujące oczekiwaną jakość trzeba zapłacić sporo, a warto podkreślić, że przygotowana kolekcja nie powinna zainteresować każdego gracza – to raczej produkty przygotowane do wąskiego grona odbiorców.

Booking.com
Tagi : Barking IronsRed Dead Redemption 2Rockstar

Komentarze: