close

Slipknot zapowiadają “najcięższy” kawałek na nowej płycie

Slipknot 1 - Slipknot zapowiadają "najcięższy" kawałek na nowej płycie

Grupa Slipknot cieszy się każdym niuansem z nadchodzącej płyty. Wokalista zespołu Corey Taylor zaostrza apetyty fanów dzieląc się nowymi faktami.

Podczas rozmowy z Metal Hammerem, Taylor ujawnił:

“Myślę, że napisaliśmy naszą najcięższą piosenkę – jedną z takich napewno, na naszym nowym albumie.” Wokalista wychwalał także rodzaj muzyki tworzonej przez niego i jego grupę, która wciąż poszerza paletę muzyczną”.

“Niektóre z tych gówien są tak ciężkie, brudne i szybkie. To jest naprawdę cholernie dobre. To także my w naszym najbardziej ambitnym, najbardziej eksperymentalnym wydaniu, to jest to co robimy najlepiej. Gdy wszyscy myśleli już, że wiedzą o nas wszystko, – my po prostu uderzamy ich w twarz wszystkim, co mamy “, mówi Taylor.

Zapytany o opis utworu, wokalista odpowiedział:

“Sposób, w jaki to opisywaliśmy, brzmi:” A co jeśli ludzie, którzy stworzyli Iowę, dojrzewają? Co by było, gdyby dzieci, które stworzyły Iowa, dorastały? “To trochę tak, jak na to patrzymy, ponieważ niektóre z tych gówni są tak ciężkie – ale jest melodia, jest naprawdę fajna melancholijna melodia.”

Wokalista ostatnio zasugerował, że gdyby wszystko układało się zgodnie z planem, zespół najprawdopodobniej wyda kolejny album studyjny latem 2019 roku, zbiegając się z ważną światową trasą.

 

źródło: http://loudwire.com

 

Booking.com
Tagi : Slipknot