close

Mystic Festival powraca

Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival. Jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo – metalowych festiwali w naszym kraju.

Najnowsza edycja Mystic Festival odbędzie się latem przyszłego roku, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać Mystic Coalition. Połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

Michał Wardzała, szef Mystic Production, czyli pomysłodawca Mystic Festival tak opowiada o całym przedsięwzięciu:

“Jestem niezmiernie zadowolony, że Mystic Festival wraca na koncertową mapę Polski. Po niezwykle udanych edycjach 2005/06 – Iron Maiden / Nightwish / Slayer – skupiliśmy się na działalności wytwórni.  Jednak festiwal zawsze był z tyłu mojej głowy. Współpraca z Knock Out Productions i B90 otworzyła drogę do powrotu i myślę, że w takim składzie uda się nam stworzyć nową jakość i regularny festiwal”.

Bez dwóch zdań wszyscy w tym towarzystwie to zawodowcy, ale przede wszystkim pasjonaci i fani, których wizja i zaangażowanie zapowiadają wydarzenie na najwyższym poziomie. Tomek Ochab, szef Knock Out Productions dodaje:

“Znam się z Michałem od kilkunastu lat, a od kilku namawiałem go do powrotu Mystic Festival. My jako Knock Out Productions również potrzebowaliśmy czasu i zaufanych partnerów, aby z pełną mocą zaangażować się w tak duży projekt, który miejmy nadzieję na stałe wpisze się do kalendarza festiwalowego w naszym kraju”.

Cały zamysł i współpracę podsumowuje Arek Hronowski odpowiedzialny za sukces B90 o Mystic Festival:

“Każdy z nas osobno myślał o tym samym. Z Tomkiem łączy nas wieloletnia współpraca i świetna komunikacja. Michał już po pierwszym spotkaniu czuł się jak w domu. Dlatego B90 jest dumne, że może wnieść swój udział do tak wielkiego przedsięwzięcia. Polska potrzebuje dużego festiwalu z rockową i metalową muzyką. Jestem przekonany, że na przestrzeni kolejnych lat rozwiniemy wydarzenie do poziomu największych festiwali europejskich”.

Festiwal odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe.

Na festiwalu wystąpi 20 zespołów, oto pierwsze z nich:
Slipknot, King Diamond, Testament, Amon Amarth, Powerwolf, Trivium, Carcass, Municipal Waste. (kolejne ogłoszenia wkrótce).

Bilety od 419 do 999 PLN dostępne na stronie Mystic Festival.

 

Booking.com
Tagi : Amon AmarthB90CarcassKing DiamondKnock Out ProductionsMunicipal WasteMystic CoalitionMystic FestivalMystic ProductionPowerwolfSlipknotTestamentTrivium

1 komentarz

Comments are closed.