close

Mr. Robot – 4. sezon będzie ostatnim

Mr.Robot S04E01
Mr.Robot obsada

O tym, że serial zakończy się na 4. sezonie dowiedzieliśmy się już w 2018 roku, natomiast teraz poznaliśmy powody tej decyzji.

Mr. Robot S04e01

Fani czekający na ostatni sezon Mr. Robota najprawdopodobniej doczekają się go jeszcze w 2019 roku, choć żadna konkretna data jeszcze nie padła.

W wywiadzie dla THR twórca serialu Sam Esmail zdradza powody końca serii. Podczas prac nad ostatnimi odcinkami 4. sezonu, dotarło do niego, że mimo iż scenarzyści przygotowali materiał na jeszcze dwa sezony to tego dobrego materiału jest najwyżej na jeden sezon. Nie chciał ciągnąć serialu na siłę i chciał by Mr. Robota zakończył się z klasą. Dlatego podjął decyzję by nie robić nic na siłę. Ma wiele pomysłów na inne projekty i tym chce się zająć w niedługim czasie.

Przyznał również, że ani scenarzyści, ani aktorzy, ani osoby decyzyjne ze stacji nie chciały kończyć tej produkcji. Ostatecznie stacja USA Network po długich rozmowach przystała na jego decyzję.

Mr.Robot S04E
Grafika promująca Mr. Robot Sezon 4

W oczekiwaniu na premierę 4. sezonu Mr. Robot stacja USA Network przygotowała specjalną stronę, na której ukryte są informacje na odnośnie finałowego sezonu serialu.

Fabuła serialu Mr. Robot

Elliot (w tej roli zdobywca Oscara Rami Malek) to cierpiący na fobię społeczną, niewyróżniający się z tłumu, skryty w sobie programista. Jest specjalistą od cyber-bezpieczeństwa w dużej korporacji AllSafe. Pewnego dnia spotyka tajemniczego anarchistę i hakera, tytułowego Mr. Robota. Nie wiadomo, kim jest ani skąd się wziął, ale przyświeca mu jeden cel – chce zniszczyć korporacyjną Amerykę. I z pomocą Elliota jest w stanie tego dokonać. Od tej chwili rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie nie tylko życie bohaterów, ale również przyszłość świata, który znamy. Celem pierwszego ataku hakerów staje się bowiem potężna korporacja Evil Corp, która nie cofnie się przed niczym, aby bronić swoich interesów.

Booking.com
Tagi : ElliotEvil CorpMr. RobotMr. Robot S04e01mr. robot serialRami Malekserial

Komentarze: