close

Metallica opublikuje historię zespołu w wersji dla dzieci

ABCs Of Metallica
ABCs Of Metallica

ABCs of Metallica tak nazywać się będzie książka dla dzieci, w której znajdą się rymy i ilustracje zespołu. Premiera jeszcze w listopadzie.

Metallica ogłosiła, że wyda książkę o historii zespołu, która jest skierowana do młodszych czytelników. ABCs of Metallica będą zawierać rymy i ilustracje, które będą szczegółowo opisywać historię zespołu. Autorami książki są Howie Abrams i Michaela „Kavesa” McLeera, który jest odpowiedzialny za ilustracje.

Przesłanie książki

ABC of Metallica spoglądają wstecz na niezwykłą historię najsłynniejszej grupy heavy metalu”.

„Każda litera alfabetu podkreśla znaczący moment w podróży zespołu, od skromnych dni garażowych, po liczne klasyczne albumy, takie jak … And Justice for All i Master Of Puppets, po informacje biograficzne dotyczące samych członków zespołu.

Książka z pewnością zainteresuje zarówno młodych czytelników, jak i zagorzałych fanów w każdym wieku.

„Część dochodów ze sprzedaży zostanie przekazanych na Fundację Metallica “All Within My Hands”, która zajmuje się tworzeniem zrównoważonych społeczności, wspierając edukację pracowników, walkę z głodem i inne lokalne wsparcie”.

The ABCs Of Metallica ma zostać wydana 26 listopada i jest dostępna w przedsprzedaży, jako samodzielna książka lub z dwoma projektami koszulki na stronie internetowej zespołu lub za pośrednictwem Amazon.

Booking.com
Tagi : ABC of MetallicaMETALLICAMetallica bookMetallica dla dzieciMetallica książka

Komentarze: