close

Hulajnoga Mi Electric Scooter Pro

Xiaomi Mi electric Scooter Pro

Hulajnogi elektryczne to chyba obecnie najbardziej pożądany gadżet wśród użytkowników nowych technologii. Idealne na dojazd do pracy, na korki w mieście i choć ich status w kodeksie drogowym nie jest do końca uregulowany, to z każdym miesiące ich użytkowników przybywa, a ceny tych urządzeń stają się bardziej przystępne.

No dobra, ale którą hulajnogę wybrać, to nie jest artykuł sponsorowany – tekst powstał w oparciu o analizę oferty dostępnych produktów w sklepach internetowych na podstawie parametry/cena.

Dlaczego wybór padł na Xiaomi Mi electric Scooter Pro?

To co najważniejsze jest obecnie w hulajnogach elektrycznych to zasięg, przy cenie urządzenia 2199 PLN wynik na poziomie 45km to bardzo dobra wartość, jeśli ktoś ma mniejszy budżet może wybrać tańszy wariant, który oferuje zasięg 30 km.

W Xiaomi Mi electric Scooter Pro zastosowano wydajne litowej baterii o pojemności (12800 mAh, 474 Wh). Na jednym ładowaniu możemy pokonać do 45 km, w hulajnodze mamy 3 tryby prędkości: ECO, tryb standardowy (D) i trybem sportowym (S) między którymi możemy się bardzo szybko przełączać. Ułatwia nam to bardzo czytelny wyświetlacz zamontowany na kierownicy, który w połączeniu z aplikacją na telefon zapewnia optymalne sterowanie i zarządzanie hulajnogą.

Xiaomi Mi electric Scooter Pro

Odzyskuje i regeneruje energię

Aby wydłużyć żywotność baterii, skuter konwertuje i przechowuje energię kinetyczną odzyskiwaną podczas przyspieszania. Jest również wyposażony w układ hamowania odzyskowego dla zaoszczędzenia dodatkowej mocy. Poprawia to system hamowania awaryjnego i jednocześnie poprawia żywotność baterii.

Xiaomi Mi electric Scooter Pro

Bezpieczeństwo i ergonomia

Hulajnoga została wyposażona w bardzo jasny przedni reflektor oraz migające czerwone światło tylne. Za hamowanie odpowiada tylny wentylowany hamulec tarczowy o średnicy 120 mm i przedni układ hamulcowy E-ABS z odzyskiem energii, zapewniający skuteczne hamowanie. Skuter został wyposażony w 8,5-calowe przednie i tylne opony pneumatyczne wykonane z solidnego tworzywa zapewniającego optymalną jazdę na różnej nawierzchni.

Hulajnogę Xiaomi Mi electric Scooter bezproblemu złozymy w 3 sekundy (jak podaje producent) i przewiezimy w bagażniku lub metrze, autobusie – waga urządzenia to 14,2 kg.

Xiaomi Mi electric Scooter
Różnice pomiędzy wersją Pro a standardową Xiaomi Mi electric Scooter

Hulajnogi można zakupic w oficjalnym sklepie Xiaomi.

Kierowcy Formuły 1 też lubią hulajnogi elektryczne (Lando Norris kierowca McLarena) na treningi przyjeżdza:

(opracowanie własne / www.mi-home.pl)

Booking.com
Tagi : hulajnogahulajnoga elektrycznahulajnoga XiaomiXiaomiXiaomi Mi electric ScooterXiaomi Mi electric Scooter Pro

Komentarze: