close

Fenomenalne wyniki Xbox One X w Stanach Zjednoczonych

Microsoft nie może narzekać na ostatnie miesiące. Xbox One zalicza bardzo udany czas i gracze z wielką przyjemnością sięgają po Xboksa One X. Zdaniem specjalisty NPD, konsola Amerykanów zanotowała kapitalny rezultat.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać konkretne informacje dotyczące konsol nowej generacji. Microsoft może w spokoju opracowywać kolejny sprzęt, ponieważ rodzina Xboksa One radzi sobie naprawdę dobrze.

NPD przedstawia informacje dotyczące sprzedaży gier oraz sprzętu ze Stanów Zjednoczonych i firma postanowiła przyjrzeć się amerykańskiej konsoli. Mat Piscatella nie krył uznania pisząc o rezultatach wygenerowanych przez urządzenia Microsoftu:

„Xbox One zanotował najwyższy wzrost sprzedaży spośród trzech głównych platform sprzętowych w tym roku w Stanach Zjednoczonych, a Xbox One X w szczególności osiąga fenomenalne wyniki.”

Analityk wyjaśnił, że nigdy wcześniej nie zaobserwowano takiego wzrostu zainteresowania rok do roku, a to wszystko jest możliwe dzięki wprowadzeniu na rynek Xboksa One X oraz dostarczeniu odpowiednich treści.

Możemy oczywiście przypuszczać, że nadszedł moment, w którym wielu Amerykanów zdecydowało się wymienić starsze telewizory na nowoczesne odbiorniki oferujące rozdzielczość 4K i wspierające technologię HDR, więc następnym krokiem było oczywiście zadbanie o odpowiedni sprzęt, który pozwoli zapoznać się z ulubionymi produkcjami w oczekiwanej jakości.

Booking.com
Tagi : grykonsola do gierMicrosoftXboxXbox One X

Komentarze: