Home

Wiadomości

Eminem pobił wynik The Beatles

Brak komentarzy News

Eminem zadebiutował z 11 utworami z „Kamikaze” w zestawieniu Billboard Hot 100. Raper łącznie w karierze znalazł się na prestiżowej liście z 72 utworami. Oznacza to, że przebił wynik The Beatles i zrównał się z Future.

Eminem z wynikiem 72 utworów w Billboard Hot 100 zajmuje pozycję ex aequo z Future, pobił natomiast o jedną piosenkę wynik The Beatles. Obsada „Glee” ma niezagrożoną na razie pozycję lidera – 207 utworów w zestawieniu, natomiast Drake zamieścił w Hot 100 już 187 piosenek.

Eminem po raz 9. zadebiutował z albumem na szczycie Billboard 200, czyli listy najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych. Równie dobrze radzi sobie w zestawieniu najpopularniejszych piosenek. Aż 11 kawałków trafiło do Hot 100, w tym dwa do pierwszej dziesiątki: „Lucky You” (#6), „The RInger” (#8). To 18. i 19. miejsce w Top 10 w dorobku artysty. Po raz ostatni mógł cieszyć się tak wysokim miejscem na przełomie 2013 i 2014, za sprawą duetu z Rihanną „The Monster”.

Jeśli chodzi o największą liczbę piosenek w Top 10 Hot 100 wśród raperów, Eminem ustępuje już tylko Drake’owi (31 utworów), Jay-Z (21) i Lil Wayne’owi (20), natomiast prześcignął Ludacrisa (18).

Eminem jest także dopiero piątym artystą w historii zestawienia, który zadebiutował jednocześnie dwoma utworami w Top 10. W tym zaszczytnym gronie znajdują się jeszcze Drake, Ed Sheeran, J. Cole oraz Travis Scott.

Bicie rekordów to nie jedyne zajęcie Eminema w ostatnich dniach. Raper już wkrótce udostępni kolejny teledysk promujący „Kamikaze”. Tym razem będzie to obrazek do „Lucky You”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: , , ,