Home

Wykonawcy

Sara Jaroszyk

Sara Jaroszyk to wszechstronnie utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia im. Grażyny Bacewicz w klasie fortepianu.

Związana z muzyką od najmłodszych lat, nagrała trzy płyty z piosenkami dla dzieci z programu „Jedyneczka”. W wieku 17 lat napisała materiał na swoją pierwszą płytę pt. Wild At Heart, która ukazała się niezależnie. Następnie, współpracując z zespołem P. Unity, nagrała dwa utwory na nową płytę Michała Urbaniaka.
Młoda artystka z początkiem 2018 r. podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music. 19 października odbędzie się premiera albumu “Światłocienie”.
Większość piosenek została napisana w języku polskim, wiele z nich inspirowanych jest literaturą, kinematografią, popkulturą, co dodaje kompozycjom swoistego i nieco nierzeczywistego charakteru. Pojawiają się w nich bowiem elementy fantastyki: miejsca i postacie, które pobudzają wyobraźnię słuchacza. U źródła albumu leżą powielające się od zarania dziejów historie serca, duszy i ciała.
Ten album jest dla mnie wyjątkowy. Nie śpiewam na nim wyłącznie językiem własnych emocji. Wcielam się również w wiele innych postaci by opowiedzieć ich historie. Fantastyczny świat „Światłocieni” jest pełen kontrastów, abstrakcji, ukazuje złożoność ludzkiego umysłu, ciała i ducha.” – opowiada artystka