Red Hot Chili Peppers zapowiadają swój wielki powrót do Polski.

25.07.2017 na Stadionie Cracovii wystąpią w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny The Getaway.
Podczas koncertu nie zabraknie również największych hitów z ponad 30-letniej działalności rockowo-funkowej grupy.
Najnowszy album The Getaway został wydany przez Warner Bros. w dniu 17 czerwca br. Producentami albumu jest Danger Mouse i Nigel Godrich. To jest jedenasty, studyjny album „Papryczek”. Pierwszy singiel z tego krążka zatytułowany Dark Necessities jest dostępny w internecie od maja 2016 r.

[jaw_quote author=”Tak o albumie The Getaway wypowiadają się media” ]”Najlepsze utwory jakie kiedykolwiek nagrali… Najwyższa półka nowoczesnego rocka.” – Rolling Stone

 

„The Getaway” udowadnia, że wiekowi rockmani nie tylko świetnie czują się na scenie od ponad 30 lat, ale również są w stanie zwycięsko modernizować swoje utwory.” – USA Today

„Album dopracowany w najmniejszym szczególe – niczym rękodzieło w rękach czeladnika poezji – co dowodzi, że Red Hot Chili Peppers wciąż mają w sobie ogień i zapał do tworzenia.” – All Music

„Najlepszy album jaki do tej pory wydali.” – People

„To jest wyśmienity album… Zbiór najlepszych utworów, jakie powstały w tej dekadzie.” – Vulture[/jaw_quote][jaw_clear]

RED HOT CHILI PEPPERS wracają do Polski!
25 lipca 2017 r., Kraków, Stadion Cracovii

Bilety w cenach od 179 zł w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Red Hot Chili Peppers to jeden z najbardziej spektakularnych i odnoszących sukces zespołów w historii rocka. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffer sprzedali ponad 60 mln. płyt, w tym ponad pięć multi-platynowych albumów. Zdobyli wspólnie sześć statuetek Grammy za m.in.:

„Najlepszy Album Rock” dla Stadium Arcadium, „Najlepsze Wokalne Wykonanie Rock przez Duet lub Grupę” dla Dani California, „Najlepsza Piosenka Rock” dla Scar Tissue oraz „Najlepsze Wykonanie Hard Rock” dla Give It Away. W kwietniu 2012 r. zespół został wprowadzony do elitarnego Rock and Roll Hall of Fame.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że futurystyczny duet Knower z Los Angeles zagra jako support Red Hot Chili Peppers 25 lipca w Krakowie!

Electropopowy duet z każdym albumem zyskuje więcej popularności, a ich ostatni krążek, wydany w 2016 roku „Life”, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony miłośników progresywnego popu. Będący inteligentną parodią współczesnej kultury, zachwycił również krytyków, znudzonych powielanymi w gatunku schematami i gotowych na przyjęcie zespołu, który połączy oryginalność Die Antwoord z głębokim i cynicznym przekazem, nadającym KNOWER szczególnej wartości w dzisiejszych czasach. Od ekstrawaganckiego elektronicznego funku po taneczny pop, muzyka duetu bez wątpienia rozgrzeje fanów na krakowskim stadionie, a utwory takie jak „Butts Tits Money” czy „The Government Knows” w wykonaniu na żywo przysporzą grupie nowych fanów.

UDOSTĘPNIJ