Ozzy Osbourne świętuje na Impact Festival 5 dekad na scenie trasą Farewell World Tour, która potrwa do 2020 roku. Koncerty te składać się będą na ostatnią światową trasę ikony rocka.

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, OZZY OSBOURNE – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy, piosenkach, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi OZZY’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. OZZY nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.

„Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę,” mówi OZZY. “To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam”.

Podczas trasy OZZY’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

Szóstą edycję ponownie odbędzie się w Krakowie oczywiście w TAURON Arena Kraków.

Bilety w sprzedaży od 9 listopada na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

ŹRÓDŁOLive Nation
UDOSTĘPNIJ