Duke Dumont & Gorgon City prezentują teledysk do wspólnego utworu – „Real Life”.

Najważniejsi obecnie reprezentanci brytyjskiej sceny tanecznej połączyli siły we wspólnym utworze „Real Life’”feat. NAATIONS! „Real Love” został zainspirowany pięknymi krajobrazami Balearów, a zwłaszcza Ibizy i jest murowanym kandydatem do hitu lata 2017! Singiel już przekroczył liczbę 3 milionów streamów na Spotify!

Video do „Real Life” to dystopijna wizja – rzeczywistość, która mogłaby być wykreowana przez social media, bliska temu co można oglądać m.in. w serialu „Black Mirror”. Teledysk wyreżyserowany przez duet Ben & Ross (Kurupt FM, Ed Sheeran, Disclosure) piętnuje dzisiejszą obsesję młodzieży skoncentrowanej na like’ach selfie i emoji.

Gorgon City mają na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych albumów i singli. Przed nimi bardzo pracowite lato – oprócz występów na festiwalach Boardmasters, V Festival oraz SW4, duet przejmie rezydencje w klubie Amnesia na Ibizie!

Znany hitów „Need U (100%)’ featuring A*M*E , „I Got U” feat. Jax Jones, a także „Won’t Go Back” Duke Dumont wyprodukował też najnowszy singiel Katy Perry „Swish, Swish” (featuring Nicki Minaj). Brytyjski producent przeniósł się na stałe do Los Angeles, ale tego lata czeka go intensywna trasa koncertowa, w tym wraz z Gorgon City rezydencja na Ibizie.

UDOSTĘPNIJ