LP – Artystka o wyjątkowym głosie i niepowtarzalnej charyzmie wystąpi podczas tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim.

Jej największych hitów „Lost On You” czy „Other People” będzie można usłyszeć na żywo ostatniego dnia festiwalu – 24 czerwca.

Z całą pewnością o LP można powiedzieć, że stała się największą muzyczną sensacją 2016 roku. Po wielkim sukcesie przeboju „Lost On You“ w grudniu zeszłego roku artystka zaprezentowała płytę o tym samym tytule. Oprócz utworów znanych z minialbumu „Death Valley”, który umilił oczekiwanie na pełny album Amerykanki, na płycie znalazło się 5 premierowych nagrań. I to właśnie tych utworów będzie można usłyszeć już 24 czerwca.

Urodzona w Nowym Jorku Laura Pergolizzi ma włoskie korzenie. Zanim zdobyła wielką sławę jako LP, pisała piosenki największym gwiazdom sceny pop, na czele z Rihanną, Christiną Aguilerą i Backstreet Boys. Jej kompozytorski talent jest więc dobrze znany w branży muzycznej nie od dziś. Teraz nadeszła pora zbierania owoców ciężkiej kilkunastoletniej pracy w show-biznesie, czas, gdy gwiazda LP wreszcie może rozbłysnąć w pełni. Polscy fani będą mieli okazję ogrzać się w jej blasku już 24 czerwca, podczas finałowego koncertu Life Festival Oświęcim 2017!

LP będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim 2017. Wśród potwierdzonych artystów zaproszonych na imprezę są m.in. Scorpions, Shaggy czy Mesajah.

Festiwal odbędzie się w dniach 22-24 czerwca w Oświęcimiu na terenie MOSiR-u.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here