Red Bull Tour Bus koncertem w Słupsku rozpoczął ostatni etap swojej tegorocznej podróży po Polsce. Piąty koncert trasy odbył się w malowniczej lokalizacji na Placu Zwycięstwa. Znajdujący się u stóp zabytkowego Ratusza Miejskiego w całości wypełnił się fanami Natalii Nykiel, tegorocznej gwiazdy Red Bull Tour Bus.

Muzyczny autobus gościł na swojej scenie już takich artystów jak: Brodka, Dawid Podsiadło czy Pezet. W tym roku ponownie wyruszył do siedmiu miast wybranych w internetowym głosowaniu. Po przemierzeniu niespełna 2000 km dotarł do Słupska – miasta, w którym ani Red Bull Tour Bus ani Natalia Nykiel dotychczas nie gościli.

„Słupsk był jednym z najbardziej zaangażowanych miast już na etapie głosowania, co sprawiło, że jechaliśmy do tego miasta z wielkim entuzjazmem. To była nasza pierwsza wizyta tutaj i zapamiętamy ją na długo.” – komentowała piosenkarka.

Plac Zwycięstwa jeszcze przed otwarciem bram systematycznie wypełniał się oczekującymi fanami artystki, by w momencie rozpoczęcia się koncertu zapełnić się w całości. Natalia Nykiel wkroczyła na scenę po gorącej zapowiedzi Marcina Wojciechowskiego. Przywitana burzą oklasków przez mieszkańców Słup-ska rozpoczęła ponad półtoragodzinne show składające się z utworów w nowej, mocniejszej aranżacji, która przypadła do gustu słuchaczom. Natalia specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus powiększyła skład swojego zespołu o gitarzystę – Krzysztofa Zagajewskiego. Muzycy wykonali m.in. utwór „Pół dziewczyna” czy najnowszy hit „Spokój” promujący następne wydawnictwo Natalii Nykiel, którego premiera już jesienią.

Tłum fanów gorąco przywitał piosenkarkę. Przez cały koncert wspólnie z nią śpiewali kolejne utwory. Sama Natalia przyznała, że tak niesamowitego przyjęcia nie miała jeszcze na trasie Red Bull Tour Bus i do-dała „Tuż przed wyjściem na scenę usłyszeliśmy, że przestrzeń dla publiczności jest wypełniona po brzegi, co nas zelektryzowało, a reakcje publiczności od pierwszych numerów nas dosłownie porwały. Było fantastycznie, dziękujemy! Liczymy, że będziemy mogli szybko tu wrócić!”

Koncert w Słupsku był piątym z serii siedmiu przystanków tegorocznej trasy. Na występ piosenkarki czekają jeszcze Bydgoszcz i Olsztyn. Do województwa kujawsko-pomorskiego muzyczny autobus zawita już dziś, 19 czerwca, zaś Olsztyn odwiedzi 21 czerwca, kończąc tym samym tegoroczną trasę po Polsce.

Galeria zdjęć z koncertu w Słupsku do zobaczenia TUTAJ.

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

06.06 GLIWICE
07.06 CZĘSTOCHOWA
13.06 RZESZÓW
14.06 RADOM
18.06 SŁUPSK
19.06 BYDGOSZCZ
21.06 OLSZTYN

otwarcie bram: g. 19:30
start koncertu: g. 20:30
wstęp wolny

UDOSTĘPNIJ