Rag’N’Bone Man Official Event, Klub Stodoła, 02.05.2018

Uwaga!
Koncert Rag’n’Bone Man przeniesiony do Klubu Stodoła

Zaplanowany na 2 maja 2018 w Warszawie w Hali Torwar koncert brytyjskiego artysty Rag’N’Bone Man zostaje przeniesiony do Klubu Stodoła.
Bilety zakupione na koncert w Hali Torwar zachowują ważność.

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL, TICKETMASTER.PL I W SALONACH SIECI EMPIK

SPECIAL GUEST – ALBERTA CROSS

Zdobywca BRIT & Echo Award, Rory Graham (znany jako Rag’n’Bone Man) będzie kontynuował swoją entuzjastycznie przyjętą trasę Grande Reserve Tour na kontynencie europejskim w 2018 roku. Artysta zagra utwory ze swojego multiplatynowego albumu “Human” w lutym, marcu, kwietniu i maju w 20 krajach Europy przyszłego roku. Trasa rozpocznie się 23 lutego we Francji, a jej największą atrakcją będzie show w kultowym londyńskim Alexandra Palace.

O Rag’n’Bone Man:
Fenomenalny sukces singla „Human” na całym świecie jest następstwem niekończących się występów Rory’ego. Już w wieku 15 lat zaczął rapować w swoim rodzinnym mieście, Uckfield, aby w wieku 19 lat, po namowach ze strony swojego ojca, zacząć śpiewać na lokalnych nocach bluesa. Jego połączenie miłości do bluesa i rapu szybko przerodziło się w coś większego, gdy wstąpił w szeregi pochodzącej z Brighton grupy hip-hopowej The Rum Committee, z którą podróżował regularnie do Londynu na wieczory hip-hopowe w Brixton. Premiery jego albumów Blues Town, Wolves i mini-albumu Disfigured zaowocowały liczną grupą fanów, którzy tłumnie pojawiali się na koncertach w całym kraju już na początku jego kariery.
W 2017 roku Rory zdobył dwie statuetki BRIT Awards – stając się tym samym pierwszym muzykiem w historii, który zdobył w tym samym roku BRITs Critics’ Choice Award oraz Best British Breakthrough Act. Bilety na jego koncerty w Europie i Wielkiej Brytani wyprzedawały się w ekspresowym tempie, a on sam został zaproszony do takich programów jak: The Graham Norton Show, Comic Relief, Later with Jools Holland, The Jimmy Fallon Show i The Ellen DeGeneres Show.

O ALBERTA CROSS:
Alberta Cross to anglo-szwedzka grupa rockowa założona w Londynie w 2005 roku przez wokalistę i gitarzystę Pettera Ericsona Stakee i basistę Terry’ego Wolfersa. Po długim pobycie na Brooklynie w Nowym Jorku osiedlili się w Berlinie. Zagrali z: Oasis, Neil Young, The Black Rebel Motorcycle Club, Portugal The Man, The Shins, Ben Harper, Dave Matthews Band, Mumford and Sons. Brali udział w takich festiwalach jak: Coachella, Bonnaroo, Lollapalozza, Glastonbury, Reading and Leads, Fuji Rock Festival, Splendid in the Grass, Lowlands, Pukkelpop, itd. Ich utwory zabrzmiały również w serialach, np.: w Californication, Synowie Anarchii, Ocaleni czy Sex, kasa i kłopoty. Gościli również w „Late Show with David Letterman”.

RAG’N’BONE MAN
Special Guest: ALBERTA CROSS
02.05.2018 Warszawa, Klub Stodoła

Bilety w cenie 149 zł w sprzedaży na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl oraz w salonach sieci Empik.

Data

02 maja 2018

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 02 maja 2018
  • Czas: 12:00 - 17:00

Lokalizacja

klub Stodoła
klub Stodoła Warsaw Poland 02-591

Następne wydarzenie

Weather

Średnie zachmurzenie
19 °C
Wind: 9 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 10 KM
QR Code

Zostaw komentarz