Nick Cave & The Bad Seeds Official Event ; Torwar; 24.10.2017

Timetable:
17:30 WEJŚCIE EARLY ENTRANCE
18:00 WEJŚCIE
19:30 NICK CAVE & THE BAD SEEDS

Nick Cave & The Bad Seeds
Pierwszy koncert w Polsce od 2013 roku:
24 października, Warszawa, Torwar

W tym roku powrócili z nową trasą, dając rewelacyjne koncerty w Australii, którymi zachwycili fanów i dziennikarzy muzycznych, a następnie podbili Stany, zbierając szereg doskonałych recenzji. Zagrają 5 koncertów w Wielkiej Brytanii (24-30 września), a później przekroczą kanał La Manche, by koncertować po Europie aż do końca listopada.
Podczas pierwszych od trzech lat koncertów kompozycje z Skeleton Tree oraz klasyki zespołu wywoływały gorące, pełne ekscytacji reakcje publiczności, krytyków i samego zespołu, co odnawiało głębokie relacje zespołu z ich fanami, gdziekolwiek grali.

We wrześniu 2016 roku miała miejsce premiera 16-tego studyjnego albumu Nick Cave & The Bad Seeds ‚Skeleton Tree’ oraz filmu w reżyserii Andrew Dominika ‚One More Time With Feeling’. ‚Skeleton Tree’ podbił listy na całym świecie i ze wszystkich albumów zespołu uplasował się na najwyższych pozycjach na listach zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Stanach.
Podczas koncertów publiczność będzie mogła usłyszeć utwory z najnowszego albumu oraz największe przeboje grupy.

‚Lovely Creatures: The Best of Nick Cave & The Bad Seeds 1984-2014′ z maja tego roku został opracowany przez Nicka Cave’a i Micka Harvey’a – członka założyciela, z pomocą aktualnych muzyków Bad Seeds. Byli i obecni członkowie zespołu przewertowali ich prywatne archiwa, aby wybrać wcześniej niepublikowane zdjęcia i pamiątki, które zostały zebrane w piękną książkę w twardej oprawie, wraz z kolekcją oryginalnych esejów.

Skład siedmioosobowej grupy na trasie to:
Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, George Vjestica i Larry Mullins.

www.nickcave.com

Data

24 Paź 2017

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 24 Paź 2017
  • Czas: 12:00 - 15:00

Lokalizacja

Torwar
Torwar

Następne wydarzenie

Weather

Średnie zachmurzenie
6 °C
Wind: 9 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 10 KM
QR Code

Zostaw komentarz