Hollywood Vampires, Official Event, Hala Torwar, 12.06.2018

Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry w Warszawie! Prawdziwa gratka dla fanów Hollywood Vampires!

12.06.2018, HALA TORWAR, WARSZAWA

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL I TICKETMASTER.PL

Trio znane jako Hollywood Vampires wystąpi po raz pierwszy w Polsce!
Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki odeszły w zapomnienie. Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem. Lista ta jest imponująca: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns’N’Roses (bass), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara).
Bilety w cenie od 179 zł już w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. W sprzedaży dostępne są również pakiety hospitality.
Podczas koncertu w Warszawie fani będą mieli okazję wysłuchać największych rock’n’rollowych hitów w wykonaniu Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa. To trzeba zobaczyć!

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

12 Cze 2018

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: 12 Cze 2018
 • Czas: 12:00 - 17:00

Lokalizacja

Torwar
Torwar

Następne wydarzenie

Weather

Niewielkie zachmurzenie
18 °C
Wind: 10 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 13 KM
QR Code

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer