Guns N’ Roses Official Event, Stadion Śląski, 09.07.2018

Guns N’ Roses Z TRASĄ NOT IN THIS LIFETIME TOUR
Z IMPETEM WKROCZĄ NA 13 STADIONÓW W 2018 ROKU, W TYM Z PIERWSZYM W HISTORII KONCERTEM W ESTONII

ZESPÓŁ ZAGRA JAKO HEADLINER NA 5 LETNICH FESTIWALACH W EUROPIE

PONAD MILION BILETÓW SPRZEDANYCH W EUROPIE W 2017 ROKU UDOWADNIA, ŻE GUNS N’ ROSES I MUZYKA ROCKOWA SĄ SILNIEJSZE NIŻ KIEDYKLOLWIEK

– Stadionowa trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid

– Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl –

LONDYN (10 listopada 2017) – Odrodzone Guns N’ Roses i ich niezwykle udana trasa Not In This Lifetime Tour – jak widać – nie zwalniają tempa, skoro kultowy zespół zamierza w 2018 roku szturmem podbić ponad 13 stadionów na terenie całej Europy, a to nie wszystko! Grupa wystąpi również w roli headlinera na takich festiwalach, jak: Download Festival UK, Paris i Madrid, na włoskim Firenze Rocks oraz belgijskim Graspop Metal Meeting. Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds. Bilety w cenie od 220 zł wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada.

Pierwsza europejska część trasy Not In This Lifetime Tour sprzedała ponad million biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.

Zaraz po powstaniu Guns N’ Roses w 1985 roku zespół wstrzyknął dawkę nieokiełznanego, bezkonkurencyjnego i niemożliwego do zatrzymania charakteru do wzrastającej sceny rockowej w Los Angeles. Ich debiutancki album, Apetite for Destruction, utrwalił ten wizerunek a zespół stał się najlepiej sprzedającym się amerykańskim debiutem w historii, z 30 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 1991 roku pokryte siedmiokrotną platyną Use Your Illusion I oraz Use Your Illusion II zajmowały dwa pierwsze miejsca na liście tuż po ich premierze. Na przełomie ostatniej dekady zespół Guns N’ Roses występował na wyprzedanych koncertach i był headlinerem na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną album Chinese Democracy z 2008 roku. Sześć studyjnych albumów później Guns N’ Roses jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Koncerty kultowej grupy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej, łącząc miliony fanów na całym świecie. Guns N’ Roses tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja), and Melissa Reese (klawisze).
# # #
www.gunsnroses.com
#GnFnR

Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.
Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na koncert Guns N’ Roses w Gdańsku rozpocznie się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.
Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.

O Live Nation Entertainment
Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) jest światowym liderem branży rozrywkowej. W skład spółki wchodzą Ticketmaster, Live Nation Concerts, Live Nation Media & Sponsorship oraz Artist Nation Management. Więcej informacji: www.livenationentertainment.com.

O Stadionie Śląskim
Stadion Śląski to niepowtarzalne miejsca nie tylko dla polskiego sportu, ale także dla fanów muzyki. Po zakończonej modernizacji na obiekcie jest 54 378 miejsc siedzących i aż do 85 000 miejsc podczas koncertów.
Największa arena koncertowa w Polsce usytuowana jest w Parku Śląskim – największym parku miejskim w Polsce i jednym z największych w Europie. Daje to wyjątkową w skali kraju przestrzeń do organizacji imprez o charakterze sportowym i koncertowym.
Więcej informacji: www.stadionslaski.pl

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

09 Lip 2018

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: 09 Lip 2018
 • Czas: 10:30 - 17:00

Lokalizacja

Stadion Śląski
Stadion Śląski

Następne wydarzenie

Weather

Niewielkie zachmurzenie
21 °C
Wind: 9 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 16 KM
QR Code

Zostaw komentarz